JEUGD ONTMOETINGSDAG 2011

1 oktober 2011

Prijswinnaars                                                                        Catalogus

Groep 1 Kleurkanaries

 

 

 

6

Agaat wit

92

Kampioen

Quinty Fransen

12

Agaat geel mozaÔek II

91+

1e prijs

Menno Groot Lipman

3

Rood intensief

91

2e prijs

Luuk Groot Lipman

18

Satinet geel mozaÔek I

90+

3e prijs

Luuk Groot Lipman

Groep 2 Postuurkanaries

 

 

 

38

Fife fancy melanine schimmel

92+

Kampioen

Thom Nijland

36

Fife fancy melanine schimmel

92

1e prijs

Thom Nijland

47

Duitse kuif geel schimmel

91+

2e prijs

JoŽlle Fransen

32

Fife fancy melanine schimmel

91

3e prijs

Thom Nijland

Groep 3 Zebravinken/Japanse meeuwen

 

 

 

91

Getekende witkop

91

Kampioen

Brent Lohuis

55a

Masker grijs man

90

1e prijs

Jurrian Weelink

52a

Grijs pop

90

2e prijs

Evertjan Weelink

68a

Witborst grijs pop

90

3e prijs

Jurrian Weelink

Groep 4/5/6 Tropische/Europese cultuurvogels/Duiven en grondvogels

82

Zilverbekje donkerbuik

91

Kampioen

Bianca Donders

76

Zilverbekje wildkleur

90

1e prijs

Bianca Donders

93

Diamantduif wildkleur

90

2e prijs

Herwin Troost

78

Zilverbekje bruin

90

3e prijs

Bianca Donders

Groep 7 Grasparkieten

 

 

 

101

Cinnamon hemelsblauw

90

Kampioen

Mitchell Terbekke

99

Donkergroen

89

1e prijs

Mitchell Terbekke

97

Kl. Grasparkiet kobaltblauw

88

2e prijs

Geerke van Dijk

Groep 8 Agaporniden

 

 

 

107

Agapornis fisheri blauw

92

Kampioen

Lasse Mentink

103

Agapornis fisheri groen

91

1e prijs

Lasse Mentink

104

Agapornis fisheri groen

90

2e prijs

Lasse Mentink

Groep 9 Grote parkieten

 

 

 

121

Catharinaparkiet DD groen

92

Kampioen

Angelica van Sloten

141

Valkparkiet opaline geelwang cinnamon

91

1e prijs

Ramon Bosch

135

Splendidparkiet wildkleur man

91

2e prijs

Kurt Lohuis

126

Catharinaparkiet DD turquoise

90

3e prijs

Angelica van Sloten

Kampioen OK

 

 

 

14

Isabel geel intensief

91

Kampioen OK

Marina Floryn