OORKONDE EERSTE EIGEN KWEEK

Voor de kweker die als eerste een vogelsoort als eigen kweek op de onderlinge tentoonstelling instuurt wordt er een oorkonde uitgereikt. Hieronder staat per jaartal welke soorten er door onze leden zijn gebracht.

Roodrugparkiet

1973

        

Toering, M.

Blauwfazantje

1974

 

Hesselink, B.J.

Diamantduif

1974

 

Hesselink, B.J.

Gloster

1974

 

Lijster, P.

Agapornis Fisherie

1975

 

Toering, M.

Japanse Meeuw

1975

 

Mollink, H.

Agapornis Roseicollie

1976

 

Delfsma, J.

Bichenowastrilde

1976

 

Delfsma, J.

Gouldamadine

1977

 

Blok, T.G.

Groenling

1977

 

Oude Elferink, P.

Huismus

1977

 

Wolters, G.

Kneu

1977

 

Oude Elferink, P.

Spitsstaartamadine

1977

 

Blok, T.G.

Valkparkiet

1977

 

Mollink, H.

Vink

1977

 

Oude Elferink, P.

Bourksparkiet

1978

 

Bosch, L.

Lizard

1978

 

Stroeve, G.

Prachtrosella

1978

 

Toering, M.

Splendidparkiet

1978

 

Bosch, L.

Yorkshire

1978

 

Smit, G.W.

Diamantvink

1979

 

Mollink, H.

Roodkoppapegaaiamadine

1979

 

Mollink, H.

Bandvink

1980

 

Nibourg, M.T.

Driekleurpapegaaiamadine

1980

 

Obermeijer, G.J.

Elegantparkiet

1980

 

Bosch, L.

Stanley Rosella

1980

 

Bosch, L.

Zilverbekje

1980

 

Etten, van P.

Agapornis Personata

1981

 

Karssen, R.L.

Aurora Astrilde

1981

 

Obermeijer, G.J.

Ceresamadine

1981

 

Horst, ter B.

Cubavink

1981

 

Horst, ter B.

Molukken Bronzeman

1981

 

Horst, ter B.

Rijstvogel

1981

 

Nibourg, M.T.

Zwartkop Caique

1981

 

Karssen, R.L.

Bronzemannetje

1982

 

Smit, G.W.

Bruinborstrietvink

1982

 

Horst, ter B.

Chinese Dwergkwartel

1983

 

Nijenkamp, J.T.S.

Sijs

1984

 

Oude Elferink, P.

Turquoisineparkiet

1986

 

Obermeijer, G.J.

Border

1987

 

Jong, de A.M.

Mozambiquesijs

1987

 

Nibourg, M.T. & J.

Tijgervink

1987

 

Zomer, A.

Binsenastrilde

1988

 

Nibourg, M.T. & J.

Californische Kuifkwartel

1988

 

Veldhuizen, W.

Pennant Rosella

1988

 

Obermeijer, G.J.

Groene Tijgervink

1989

 

Smit, M.

Grijsrugdwergpapegaai

1990

 

Smit, G.W.

Muskaatvink

1990

 

Smit, M.

Roodvleugelastrilde

1990

 

Smit, M.

Raza Espagnola

1991

 

Wessels, J.

Reuzenekstertje

1991

 

Kienhuis, B.

Blauwvleugelparkiet

1992

 

Kienhuis, L.A.

Fife Fancy

1993

 

Smit, W.P.A.

Noordhollandse Frisé

1993

 

Zomer, A.

Norwich

1993

 

Wessels, J.

Red Vented Blue Bonnet

1993

 

Kienhuis, L.A.

Vuurvink

1993

 

Smit, M.

Parijse Frisé

1994

 

Wessels, J.

Zwartkopgroenling

1994

 

Nibourg, M.T. & Kienhuis, B.

Catharinaparkiet

1995

 

Zomer, A.

Roodvoorhoofd Kakariki

1995

 

Kienhuis, L.A.

Kleine Goudvink

1996

 

Velthuis, B.

Witbuikcini

1996

 

Nibourg, M.T.

Lachduif

1997

 

Zomer, A.

Gordelgrasvink

1998

 

Nibourg, M.

Kapoetsensijs

1998

 

Zomer, A.

Strogele rosella

1998

 

Vrielink, S.G.

Adelaide Rosella

1999

 

Vrielink, S.G.

Forbes Papegaaiamadine

1999

 

Heino, A.W.

Mexicaanse Roodmus

1999

 

Jong, de E.

Agapornis Taranta

2000

 

Heino, A.W

Emins Mus

2000

 

Jong, de A.M.

Geelsnavel Peruduif

2000

 

Wuite, J.

Rheinländer

2000

 

Wilbrink, J.

Senegalduif

2000

 

Wuite, J.

Europese Tortel

2001

 

Jong, de E.

Goudmus

2001

 

Jong, de A.M.

Groenstuitpapegaaitje

2001

 

Zomer, A.

Oogringpapegaaitje

2001

 

Kamp, H. & Zomer, A.

Zebraduif

2001

 

Wuite, J.

Groenvleugel Duif

2002

 

Wuite, J.

Prinses van Walesparkiet

2002

 

Vrielink, S.G.

Rietgors

2002

 

Smit, W.P.A.

Rode Birmatortel

2002

 

Wuite, J.

Timbrado

2003

 

Roo, de M.

Australische Kuifduif

2004

 

Wuite, J.

Driekleurglansspreeuw

2004

 

Smit, G.W.

Halsbandparkiet

2004

 

Vrielink, S.G.

Harzer

2004

 

Zomer-de Roo, M.

Mehringer

2004

 

Zomer-de Roo, M.

Musduifje

2004

 

Wuite, J.

Patrijsastrilde

2004

 

Oldenbroek, H.

Belgische Bult

2005

 

Kamp, H. 

Japan Hoso

2005

 

Zomer, A. & Kamp, H.

Münchener

2005

 

Zomer, A.

Padovan Gekuifd

2005

 

Smit, G.W.

Scotch Fancy

2005

 

Kamp, H.

Zwitserse Frisé

2005

 

Kamp, H.

Bronsvleugelduif

2006

 

Wuite, J.

Geelvoorhoofd Kakariki

2006

 

Veen, van der J.

Rode Kroonvink

2006

 

Heino, A.W.

Bruinoor Parkiet

2007

 

Jong, de E.

Europese Kanarie

2007

 

Zomer, A.

Timor Zebravink

2007

 

Hilberink, S.J.G.

Zanglijster

2007

 

Müthing, H.

Zuidhollandse Frisé

2007

 

Kamp, H.

Kleine Barmsijs

2008

 

Zomer, A.

Llarquet Espagnol

2008

 

Zomer, A.

Merel

2008

 

Smit, G.W.

Redcap Parkiet

2008

 

Jong, de E.

Fiorino

2009

 

Kamp, H. & Zomer, A.

Grote Barmsijs

2009

 

Müthing, H.

Grote Goudvink

2009

 

Hilgerink, A. & H.; Kienhuis, B.; Müthing, H.

Loodbekje

2009

 

Jong, de E.

Berner

2010

 

Zomer, A.

Europese Appelvink

2010

 

Smit, G.W.

Irish Fancy

2010

 

Zomer, A.

Agapornis Lilianae

2011

 

Smit, W.P.A.

Duitse Kuif

2011

 

Smit, G.W.

Grote Putter

2011

 

Gedik, N.

Roberts Citroenparkiet

2011

 

Smit, W.P.A.

Baardmannetje

2012

 

Smit, G.W.

Lancashire gekuifd

2012

 

Alferink, H.

Kortstaart Papegaaiamadine

2014

 

Jong, de E.

Roul Roul

2014

 

Jong, de E.

Holenduif

2014

 

Jong, de E.

Arlequim Portugais

2015

 

Donkervoort, G. & Müthing, H.

Borneo Bronzeman

2015

 

Jong, de E.

Pagodespreeuw

2015

 

Smit, G.W.

Grote Lijster

2015

 

Hilgerink, W.

Agapornis Nigrigenis

2015

 

Smit, W.P.A.

Indische Nonpareil

2016

 

Jong, de E.

Japanse Kwartel

2016

 

Voortman, D. & Kremer, B.

Magellaansijs

2016

 

Wispels, B.

Groenwangparkiet

2017

 

Vrugteman, L.

Parelhalsamadine

2017

 

Jong, de E.

Zwartrug ekstertje

2018

 

E.H. de Jong

Harlekijnkwartel

2018

 

A. Zomer

Dolksteekduif

2018

 

E.H. de Jong

Japanse nachtegaal

2019

 

B. Wispels

Bergparkiet

2019

 

D. Voortman